Сергій Костинський: Запустити мовлення восьми радіостанцій на Крим планується до кінця року - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Сергій Костинський: Запустити мовлення восьми радіостанцій на Крим планується до кінця року

Запуск мовлення восьми радіостанцій із материкової частини України на територію анексованого Криму та південь Херсонщини планується до кінця року. Про це в ефірі Радіо Крим.Реалії розповів член Нацради України з телерадіомовлення Сергій Костинський.

«Я сподіваюся, що це станеться вже до кінця цього року. Все зараз залежить тільки від радіостанцій. Насправді, я думаю, що найближчим часом це станеться і в перебігу наступного місяця. Я впевнений, що і Армія FM, і Радіо НВ, і Radio Hayat готові вже на низькому старті вести мовлення на території північного Криму в FM діапазоні», – сказав Костинський.

За його словами, зараз питання тільки в тому, щоб придбати передавачі та розпочати мовлення.

11 липня стало відомо, що вісім радіостанцій із материкової частини України, на підставі дозволів на тимчасове мовлення, охоплять своїм сигналом весь південь Херсонщини і адмінкордон з анексованим Росією Кримом.

Дозволи на мовлення на півдні Херсонської області отримали: Армія FM – у Чонгарі, Чаплинці та Скадовську, Радіо НВ – у Чонгарі та Чаплинці, Хіт FM, Радіо Roks і Kiss Fm Ukraine – в Генічеську, Meydan Radiosi – в Лазурному, Чаплинці, Новотроїцькому, Радіо Крим.Реалії – в Чаплинці, Radio Hayat – у Чонгарі та Чаплинці.

Джерело Крим.Реалії

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше