Шановна телевізійна громадо!

17.11.2011

ЦЬОГОРІЧНИЙ «ТЕЛЕТРІУМФ» – ЦЕ ПОТРІЙНЕ СВЯТО ДЛЯ ВСІХ, ХТО СВОЄЮ ЩОДЕННОЮ ПРАЦЕЮ СТВОРЮЄ ДИВОВИЖНИЙ ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ СВІТ. АДЖЕ ВЧОРА МИ СВЯТКУВАЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ТЕЛЕБАЧЕННЯ, РАДІО І ЗВ’ЯЗКУ, А КІЛЬКОМА ДНЯМИ РАНІШЕ УКРАЇНСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ВІДЗНАЧИЛО 60-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ.

Цьогорічний «Телетріумф» – це потрійне свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює дивовижний телевізійний світ. Адже вчора ми святкували професійне свято – День працівників телебачення, радіо і зв’язку, а кількома днями раніше українське телебачення відзначило 60-річний ювілей.

Ця солідна дата дає нам підстави говорити про те, що вітчизняна телевізійна галузь вже давно пережила добу становлення та створила конкурентне середовище, в якому є місце для всіх мовників – і для загальнонаціональних, і для регіональних та місцевих.

Приємно відзначити, що останніми роками великих темпів розвитку набули продакшн-студії, котрі виробляють телевізійну продукцію не лише для вітчизняного, а й для зарубіжного ринку.

Українському телебаченню є чим пишатися і що демонструвати людям. Це підтверджують і ті творчі доробки, що були подані на конкурс на здобуття Національної телевізійної премії «Телетріумф» у 37 номінаціях.

Сьогодні ми будемо вітати лауреатів, однак ми знаємо, що існує набагато більше робіт, які заслуговують і на увагу глядача, і на фахову підтримку медіа-експертів. Тому від імені Національної ради я хочу привітати всіх телевізійників зі святом, а учасникам побажати перемоги. Сподіваюся, що серед них не буде розчарованих, адже для всіх існує шанс отримати престижну нагороду в наступні сезони.

Нехай цього вечора, дорогі друзі, не полишає вас чудовий настрій та добрий гумор. Натхнення, успіхів, незгасимої енергії для втілення творчих задумів у телевізійні проекти.

Голова Національної ради Володимир Манжосов