Шановні колеги, вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку! - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Шановні колеги, вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Сучасний глобалізований світ ставить перед медіа дуже багато викликів – це і новітні способи поширення контенту, і високі вимоги до його якості та розмаїття.  Щоби задовольнити найрізноманітніші вподобання глядачів і слухачів, медіа повинні бути не лише оперативними, а й креативними, оригінальними, не схожими на своїх конкурентів, мають уміти дивувати, приваблювати аудиторію, постійно змінюватися і бути на вістрі подій.

Та хоч як змінюється світ, незмінною для будь-якого медіа, незалежно від платформи, на якій воно працює, залишається міра відповідальності перед аудиторією, суспільством, громадянами своєї країни. Ця відповідальність ЗМІ особливо потрібна нині у нашій державі, коли вона протистоїть не лише інформаційній агресії ворога, а й має військовий конфлікт із північним сусідом. Медіа, як і наші військові, сьогодні теж на передовій.

Законодавці завершують роботу над осучасненням медійного законодавства. Повинні з’явитися нові положення, які розширять сферу нагляду регулятора і на онлайн-ресурси, дадуть тлумачення і забезпечать регулювання в питаннях поширення дезінформації і фейків, визначать особливості роботи медіа в ситуації збройної агресії, забезпечать фінансову прозорість засобів масової інформації тощо.

Ці зміни сприятимуть тому, щоб український інформаційний простір став більш відповідальним і безпечним для кожного українця, щоб надалі розвивалися українська мова і культура, щоб ми з вами були впевнені, що належним чином реагуємо на сучасні виклики.

Тож зичимо вам, шановні колеги, незмінної творчої наснаги, натхнення, оптимізму, щоденного зростання спільноти ваших прихильників!

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше