Ще 6 фільмів держави-агресора не потраплять на вітчизняні екрани - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Ще 6 фільмів держави-агресора не потраплять на вітчизняні екрани


Реагуючи на звернення Національної ради, Державне агентство України з питань кіно нещодавно відмовило у державній реєстрації та видачі прокатного посвідчення одному художньому фільму, виробленому в Російській Федерації 2016 року, а також скасувало вже видані прокатні посвідчення низці фільмів і серіалів.



Отже, до списку недозволених до розповсюдження в Україні потрапила кінострічка «Нічні вартові» («Ночные стражи»), реж. Велівіс Е., 2016 р., а також фільми «Не шкодую, не кличу, не плачу» («Не жалею, не зову, не плачу»), реж. Криворучко І., 2011р.; т/с «Знайда-3» («Найдёныш-3»), реж. Курбанов С., 2012 р.; т/с «Було це на Кубані» («Дело было на Кубани»), реж. Щербін С., 2011 р.; х/ф «Недолуга невістка» («Непутевая невестка»), реж. Бистрицький С. 2012 р.; т/с «Коли розквітне багульник» («Когда зацветёт багульник»), реж. Краснова Ю., 2010 р. Відповідну інформацію оприлюднено на офіційному веб-сайті державного органу.



Національна рада на виконання норм законодавства України здійснює постійний моніторинг фільмопоказу на екранах вітчизняних телекомпаній. Про виявлені ознаки порушень регуляторний орган майже щотижня повідомляє Держкіно, яке відповідно до Закону «Про кінематографію» є центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику в сфері кінематографії і забезпечує реалізацію Закону «Про внесення змін до деяких законів про захист інформаційного телерадіопростору України».

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше