Ще 6 радіостанцій і 2 телеканали тимчасово мовитимуть на території Донеччини, де була остання біла пляма - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Ще 6 радіостанцій і 2 телеканали тимчасово мовитимуть на території Донеччини, де була остання біла пляма

Рішенням Національної ради від 11 жовтня дозволи на тимчасове мовлення на територіях із особливим режимом мовлення, а саме у м. Гірник Донецької області, буде видано 6-ти ліцензіатам.

Відповідно, протягом першого року з дати ухвалення цього рішення в місті Гірнику Донецької області розпочнуть транслювання програм FM-мовники — ПАТ «НСТУ» (позивні «Українське радіо. Голос Донбасу», «Радіо «Промінь»), ТОВ «ТРК КЛАС» (позивні «Перець FM», «Стильное»), ПП Фірма «Лямін» (позивний «Радіо РОКС – Україна»), ТОВ «Телеканал «ПРЯМИЙ» (позивні «ПРЯМИЙ FM») та ТОВ «ТРК «ТРИЗУБ ФМ» (позивний «ТРИЗУБ ФМ/TRIDENT FM»), а також телеканали ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» (логотип «UA») і ПАТ «НСТУ» (логотип «UA: ДОНБАС»). 

Крім того, радіостанція «ПРЯМИЙ FM» також здійснюватиме тимчасове мовлення й на інших радіочастотах Донеччини у м. Волноваха, м. Краматорську, м. Покровську та в Луганській області  — в с. Бахмутівка, с. Широкий і м. Лисичанську.

«За допомогою цих рішень ми сформували перший пакет радіостанцій і телеканалів, які будуть мовити на лінії розмежування та безпосередньо в останній білій плямі Донецької області», — зауважив член Національної ради Сергій Костинський.  Також він повідомив, що вже наприкінці цього тижня чотири перші радіостанції розпочнуть мовлення з Гірника на Авдіївку, Новотроїцьке, Мар’їнку та Донецьк.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше