Супутникові телеканали «ATR T» і «8 КАНАЛ» на час карантину мовитимуть зі змінами у програмних концепціях - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Супутникові телеканали «ATR T» і «8 КАНАЛ» на час карантину мовитимуть зі змінами у програмних концепціях

24 вересня Національна рада дозволила ТОВ «Телевізійна компанія «Атлант-СВ», м. Київ (логотип «ATR T»), і ТОВ «АРС МАГНА ПРОДАКШН», м. Київ (логотип «8 КАНАЛ», «8 CHАNNEL»), тимчасово відступити від умов програмної концепції мовлення. Це рішення ухвалено за клопотанням мовників і діятиме лише на час карантинних та інших обмежувальних заходів в Україні, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Звернення обох ліцензіатів стосувалися змін до розподілу програмного наповнення, а саме зменшення або збільшення обов’язкової частки окремих передач від загального обсягу мовлення. 

Вивчивши запропоновані ТОВ «Телевізійна компанія «Атлант-СВ» і ТОВ «АРС МАГНА ПРОДАКШН» додатки зі змінами, Національна рада визнала їх допустимими та затвердила заявлені програмні концепції на мовлення.

Після завершення карантинних та інших обмежувальних заходів в Україні ліцензіати зобов’язані повністю повернутися до виконання програмних концепцій, визначених умовами їхніх ліцензій на мовлення.  

Нагадаємо, раніше регулятор ухвалив подібне рішення стосовно двох ліцензій на мовлення компанії ТОВ «ТРК «Донбас Онлайн», м. Сєвєродонецьк Луганської обл.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше