Ще одному телеканалу призначено перевірку за недотримання правил мовлення у роковини Батуринської трагедії - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Ще одному телеканалу призначено перевірку за недотримання правил мовлення у роковини Батуринської трагедії

З огляду на виявлені ознаки порушення у мовленні телеканалу  «КАПРІ» (ТОВ «Телебачення «КАПРІ») за 2 листопада 2018 року, що здійснює трансляцію програм у м. Покровську Донецької області, 22 листопада Національна рада вирішила провести позапланову виїзну перевірку його діяльності.

Зокрема, під час здійснення моніторингу мовлення регулятор зафіксував в ефірі телеканалу  ознаку порушення вимог пункту б) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», Постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2018 році», пункту 4 Правил ведення мовлення на теле – і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті, затверджених рішенням Національної ради. А саме, цього дня було виявлено, що у проміжку часу з 09:59 до 11:08 мовник здійснював трансляцію програм без розміщення на екрані палаючої свічки або відповідного стилізованого зображення.

Зважаючи на виявлену ознаку недотримання правил ведення мовлення у день пам’яті, Національна рада вирішила призначити телеканалу «КАПРІ» позапланову виїзну перевірку, після якої буде ухвалено відповідне рішення.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше