Ще одну іноземну програму вилучено із переліку дозволених для ретрансляції в Україні

11.04.2019

11 квітня Національна рада ухвалила рішення про вилучення телеканалу «MGM Channel HD» (юрисдикція Великої Британії) із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

На підставі результатів моніторингу мовлення, який зафіксував, що телеканал «MGM Channel HD» не здійснює трансляцію програм, Національна рада звернулася за поясненнями до його правовласника.

Правовласник телеканалу, компанія Amc Networks International Broadcasting Limited, надала відповідь, у якій підтвердила, що від 1 січня 2019 року мовлення «MGM Channel HD» було припинено в Україні. Крім того, регулятор медіа Великої Британії Ofcom також повідомив, що ліцензування суб’єкта із логотипом «MGM Channel HD» не здійснював.

З огляду на з’ясовану інформацію, керуючись частиною другою статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і статтями 15, 17, 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» іноземну програму «MGM Channel HD»  вилучено з переліку дозволених для ретрансляції в Україні.