Ще п'ять іноземних телеканалів можна транслювати в мережах провайдерів в Україні - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Ще п’ять іноземних телеканалів можна транслювати в мережах провайдерів в Україні

15 грудня Національна рада доповнила Перелік програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються. До нього було додано 5 іноземних програм, які відтепер можуть поширюватися на території України – TRAVELXP 4K, KINO 1 HD, 4ever drama, 4ever theater, Eternal Word Television Network. Отже, зараз цей Перелік налічує 105 іноземних програм.

Своє рішення Національна рада ухвалила за результатами аналізу поданих дистриб’юторами і правовласниками документів та моніторингу ефірів зазначених програм.

TRAVELXP 4K – розважально-пізнавальний телеканал, який отримав ліцензію британського медіарегулятора Ofcom.

KINO 1 HD, 4ever drama, 4ever theater – телеканали фільмопоказу, які зареєстровані за законодавством Сполучених Штатів Америки.

Eternal Word Television Network – релігійний телеканал, зареєстрований у США. Також телеканал має ліцензію британського медіарегулятора Ofcom.

Нагадаємо, 17 листопада Національна рада фіналізувала оновлений перелік іноземних програм, що можуть транслюватися на території України. Водночас він є відкритим, тож дистриб’ютори і представники іноземних телеканалів можуть і далі звертатися до Національної ради з проханням внести їхні програми до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються. При цьому необхідно подати визначений перелік документів.

Крім того, іноземні телерадіоорганізації, які внесені до цього Переліку повинні підтверджувати свої наміри про ретрансляцію до 31 березня кожного третього календарного року після внесення їх до Переліку, підтверджувати або поновлювати всю інформацію і документи, на основі яких було ухвалене рішення про їх внесення до Переліку.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше