Ще трьом провайдерам програмної послуги призначено позапланові перевірки - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Ще трьом провайдерам програмної послуги призначено позапланові перевірки

Національна рада на засіданні 20 лютого ухвалила рішення про призначення позапланових виїзних перевірок трьом провайдерам програмної послуги − ТОВ «ТРК «Кабельне телебачення», м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл., ПП «ТЕЛЕ-КОМ», м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. і ТОВ «Орбіта», м. Миргород Полтавської обл. − через виявлені ознаки порушень умов ліцензій і чинного законодавства.

 Позапланові перевірки ТОВ «ТРК «Кабельне телебачення» і ПП «ТЕЛЕ-КОМ», оскільки вони ретранслювали телеканали, що не входять до переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, що є ознакою порушення частини другої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Крім того, моніторингом діяльності ПП «ТЕЛЕ-КОМ» зафіксовано, що провайдер не дотримувався загальної концепції добору програм для ретрансляції, що є ознакою порушення пункту 2.3 розділу ІІ Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженого рішенням Національної ради від 28.12.2011 № 2979, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 02.03.2012 за № 351/20664 (із змінами). 

А ТОВ «ОРБІТА» надавало універсальну програмну послугу не в повному обсязі, що є ознакою порушення частини дев’ятої статті 39 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Після проведення позапланових перевірок і з’ясування усіх обставин Національна рада ухвалить рішення щодо кожного із ліцензіатів.

Крім того, регулятор на цьому засідання, розглянувши результати позапланових перевірок, застосував санкції до 17 провайдерів програмної послуги.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше