Ще три телеканали та одна радіостанція одержали дозволи на тимчасове мовлення в Донецькій області - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Ще три телеканали та одна радіостанція одержали дозволи на тимчасове мовлення в Донецькій області

Рішенням Національної ради від 13 вересня дозволи на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення буде видано трьом ліцензіатам — ТОВ «ТРК «Україна», м. Маріуполь Донецької обл., («ДОНБАС»), ПАТ «НСТУ», м. Київ, ( «UA:ПЕРШИЙ» і «UA:ДОНБАС» ) та ПрАТ «Радіокомпанія «ГАЛА», м. Київ, («Країна ФМ»). Термін дії такого дозволу становить 1 рік з дати ухвалення рішення.

Керуючись чинним законодавством України, Національна рада розглянула заяви трьох мовників — ТОВ «ТРК «Україна», ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» і ПрАТ «Радіокомпанія «ГАЛА» — та вирішила задовольнити їхні прохання стосовно одержання дозволу на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення.

Відповідно до ухваленого регулятором рішення у місті Гірнику Донецької області розпочнуть транслювання програм в стандарті DVB-Т/T2 канал «Донбас» медіа-групи «Україна» та два телеканали національного суспільного мовника — «UA:ПЕРШИЙ» і «UA:ДОНБАС». Також у місті Краматорську Донецької області тимчасово мовитиме з використанням частоти 99,0 МГц радіостанція «Країна ФМ».

Нагадуємо, що видача нових дозволів на тимчасове мовлення відбувається відповідно до ухваленого 7 грудня 2017 року Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України».

Ілюстрація з сайту slovoidilo.ua

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше