Шість вітчизняних телеканалів можна дивитися в Донецьку у цифровому форматі

30.12.2015

НАЦІОНАЛЬНА РАДА 30 ГРУДНЯ ДАЛА ДОЗВІЛ НА ТИМЧАСОВЕ МОВЛЕННЯ НА 22 ТВК У ВОЛНОВАСІ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ШЕСТИ ВІТЧИЗНЯНИМ МОВНИКАМ – ТЕЛЕКАНАЛАМ «1+1», «УКРАЇНА», «ДОНБАС», «5», «UA:ПЕРШИЙ», ДОНЕЦЬКІЙ ОДТРК. МОВЛЕННЯ ВЕСТИМЕТЬСЯ У ЦИФРОВОМУ СТАНДАРТІ DVB-T.

Національна рада 30 грудня дала дозвіл на тимчасове мовлення на 22 ТВК у Волновасі Донецької області шести вітчизняним мовникам – телеканалам «1+1», «Україна», «Донбас», «5», «UA:Перший», Донецькій ОДТРК. Мовлення вестиметься у цифровому стандарті DVB-T.

Член Національної ради Сергій Костинський зауважив, що процес реалізації цього проекту був дуже складним, і ним опікувалася Комісія з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення Міністерства інформаційної політики. Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення створив усі технічні умови для реалізації проекту. За даними Концерну, передачі на 22 ТВК є доступними для перегляду в Донецьку. «Я вважаю, що це великий прорив і великий проект», – зауважив Сергій Костинський.

Мовлення вестиметься цілодобово.

Оператором телекомунікацій визначено Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.