Шість вітчизняних телеканалів можна дивитися в Донецьку у цифровому форматі - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Шість вітчизняних телеканалів можна дивитися в Донецьку у цифровому форматі

Національна рада 30 грудня дала дозвіл на тимчасове мовлення на 22 ТВК у Волновасі Донецької області шести вітчизняним мовникам – телеканалам «1+1», «Україна», «Донбас», «5», «UA:Перший», Донецькій ОДТРК. Мовлення вестиметься у цифровому стандарті DVB-T.


Національна рада 30 грудня дала дозвіл на тимчасове мовлення на 22 ТВК у Волновасі Донецької області шести вітчизняним мовникам – телеканалам «1+1», «Україна», «Донбас», «5», «UA:Перший», Донецькій ОДТРК. Мовлення вестиметься у цифровому стандарті DVB-T.Член Національної ради Сергій Костинський зауважив, що процес реалізації цього проекту був дуже складним, і ним опікувалася Комісія з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення Міністерства інформаційної політики. Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення створив усі технічні умови для реалізації проекту. За даними Концерну, передачі на 22 ТВК є доступними для перегляду в Донецьку. «Я вважаю, що це великий прорив і великий проект», – зауважив Сергій Костинський.Мовлення вестиметься цілодобово.Оператором телекомунікацій визначено Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше