«Сіті» хоче стати каналом для дітей

01.03.2012

29 лютого 2012 року Національна рада переоформила ліцензії телеканалу «Сіті» у зв’язку зі зміною генерального директора та складу редакційної ради. Водночас Національна рада не задовольнила заяву компанії у частині зміни програмної концепції, навіть більше – призначила позапланову перевірку через виявлені ознаки порушення умов ліцензії в програмному наповненні ефіру.

Представники каналу заявили, що канал переформатовує своє мовлення і в майбутньому хоче позиціонуватися як дитячий канал.

Чому Національна рада змушена ухвалити подібне рішення, детальніше роз’яснила перший заступник голови Національної ради Оксана Головатенко«Я бачу, що ви робите позитивні зміни, покращуєте свій продукт, готуєте дитячі передачі. У цілому, ви – соціально відповідальний канал. Але, разом з тим, не виконуєте умов діючих ліцензій. Невже не можна ці процеси робити послідовно, дотримуючись закону?»

Тобто, регулятор, як завжди, вимагає, щоб керівництво телерадіоорганізацій спочатку визначалося з форматом свого мовлення, чітко виписувало програмну концепцію, подавало документи до Національної ради і лише потім змінювало своє мовлення, а не навпаки.

Таким чином, до ліцензії ТОВ «Гравіс» внесено зміни лише щодо керівних і наглядових органів. Генеральним директором став Антон Яригін замість Віталія Докаленка. До складу редакційної ради увійшли Дмиро ЗубкоСергій РуденкоІрина ПолтавецьОлена ТовстенкоНаталія Панченко та Дмитро Репік. Раніше до неї входили Олена ГромницькаОлександр СитникОлег НаливайкоЛюдмила КорольВолодимир Задорожній та Лілія Кавецька.

У цілому, ТОВ «Гравіс», що мовить із логотипом «Сіті», має три ліцензії на мовлення. Дві з них – на ефірне регіональне телебачення у Києві та мережі з 10 телеканалів, а одна – на супутникове.

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada