Сьогодні в Києві і Берліні відбудеться другий благодійний телемарафон Save Ukraine — #StopWar - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сьогодні в Києві і Берліні відбудеться другий благодійний телемарафон Save Ukraine — #StopWar

Щоб привернути увагу всього світу до подій в Україні, спричинених військовою агресією рф,  та оголосити збір коштів для підтримки медичних закладів на територіях, поблизу яких відбуваються військові дії,  відбудеться Другий благодійний телемарафон Save Ukraine — #StopWar. Початок трансляції – 21:00.

Як оголосили організатори, благодійні кошти, що надійдуть від глядачів з усього світу, будуть використані на придбання рентгенівських апаратів та іншого обладнання, яке дає змогу медикам проводити  операції із вилучення уламків або фіксації кісток під контролем рентгенівського випромінювання. Таке обладнання вкрай необхідне у регіонах, де ведуться запеклі бої та відбуваються постійні обстріли мирного населення.

Благодійний концерт ретранслюватимуть телеканали з 20 країн Європи і світу, а також стрімінгові платформи й соцмережі.  В Україні його показуватимуть телеканали і платформи, що транслюють марафон «Єдині новини». Це – «1+1», «ICTV», «Україна», «Інтер», «Рада», «UA:Перший». Для глядачів зі всього світу трансляція буде доступна на YouTube-каналах «1+1» та Atlas Festival, і на міжнародних версіях телеканалів.

У телемарафоні візьме участь Kalush Orchestra – український гурт, який нещодавно став переможцем конкуруі «Євробачення 2022», а також такі відомі  гурти і виконавці, як «Океан Ельзи», Тіна Кароль, The Hardkiss, MONATIK, Beissoul & Einius, «Антитіла», ONUKA, alyona alyona та багато інших.

Організаторами Save Ukraine — #StopWar є команди «1+1 media», фестивалю Atlas, Суспільна телерадіокомпанія України за підтримки національного мобільного оператора «Київстар», футбольного клубу «Динамо Київ», Міністерства культури та інформаційної політики і Міністерства закордонних справ України.

Закликаємо українських глядачів долучитися до телемарафону та підтримати цю благородну ідею своїми внесками.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше