Спеціальна відзнака Пуліцерівської премії 2022 року для українських журналістів - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Спеціальна відзнака Пуліцерівської премії 2022 року для українських журналістів

За мужність, витримку і відданість правдивому висвітленню війни під час безжального вторгнення російських військ в Україну Рада Пуліцерівської премії вирішила цьогоріч особливою відзнакою нагородити українських журналістів.

«Рада Пулітцера присуджує українським журналістам особливу відзнаку за їх мужність, витримку і відданість правдивому висвітленню під час безжального вторгнення Володимира Путіна в їхню країну та його пропагандистської війни в Росії. Незважаючи на бомбардування, викрадення, окупацію і навіть смерть у своїх лавах, вони наполегливо докладають зусиль, щоб надати точну картину жахливої реальності, що робить честь Україні та журналістам усього світу», – так описує цю відзнаку Рада Пуліцерівської премії.

Від початку повномасштабної війни росії проти України уже загинуло 25 українських та іноземних журналістів. Однак вони щоденно, ризикуючи власним життям, продовжують роботу на полі бою, щоби уся світова спільнота бачила і знала жахіття цієї війни. 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше