Спеціальною премією «Телетріумф» – «За особливий внесок у розвиток українського телебачення» – відзначено Євгенію Ткаченко - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Спеціальною премією «Телетріумф» – «За особливий внесок у розвиток українського телебачення» – відзначено Євгенію Ткаченко

Євгенія Володимирівна Ткаченко – генеральний директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Магнолія-ТВ». Цей телеканал багато років працював як студія-продакшн для багатьох загальнонаціональних каналів, нині має ліцензію на супутникове мовлення з логотипом «ЧП.інфо».

Сама назва спеціальної номінації Національної телевізійної премії «Телетріумф», переможця якої визначає державний регуляторний орган у сфері телерадіомовлення, свідчить про великі досягнення та високий професіоналізм особистостей, які удостоюються цієї відзнаки.

Євгенія Володимирівна Ткаченко – генеральний директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Магнолія-ТВ». Цей телеканал багато років працював як студія-продакшн для багатьох загальнонаціональних каналів, нині має ліцензію на супутникове мовлення з логотипом «ЧП.інфо».Канал має чітке соціальне спрямування, його головна місія – виявлення та усунення або нейтралізація негативних соціальних процесів та явищ.За понад 15 років існування ТОВ «Магнолія-ТВ» досягла надзвичайно великих успіхів щодо виявлення та усунення дитячої бездоглядності й безпритульності, розшуку дітей, проблем сирітства тощо. Так, телеглядачами каналу усиновлено 781 дитина-сирота. На безкоштовну «гарячу лінію» каналу звернулося понад 12 500 телеглядачів за допомого в розшуку родичів, в усиновленні дітей, за правовою допомогою. Розшукано та повернуто до родин понад 334 безвісти зниклі дитини, 102 дорослих, затримано 26 особливо небезпечних злочинців.

У членів Національної ради, які цьогоріч обирали переможця в цій номінації, не виникло жодних суперечностей у виборі кандидатури. Справа, яку робить канал під керівництвом Євгенії Ткаченко, є благородною за духом і заслуговує на велику пошану. Тому член Національної ради Микола Фартушний з особливою повагою вручив статуетку премії «Телетріумф» пані Євгенії під час урочистої церемонії нагородження переможців.Нагадаємо, що 30 листопада в Національному палаці мистецтв «Україна», відбулося вручення Національної телевізійної премії «Телетріумф». Трансляцію урочистої церемонії здійснював телеканал «Україна».

Іншої спеціальної нагороди «Телетріумфу» – «Відкриття року», номінантів якої визначала Експертна рада Премії, удостоєні два дитячі українські канали, що з’явилися в ефірі цього року – «Піксель» і «Плюсплюс»;

Спеціальною премією «Телетріумф» – «За особливий внесок у розвиток українського телебачення» – упродовж 12 років були відзначені відомі фахівці телерадіоінформаційної сфери України.


Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше