Стартував конкурс на посаду голови правління НСТУ - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Стартував конкурс на посаду голови правління НСТУ

2 лютого Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України ухвалила рішення про оголошення конкурсу на посаду голови правління НСТУ. Про вимоги до кандидатів і перебіг конкурсу було оголошено сьогодні під час прес-конференції членів Наглядової ради, що відбулася в агенції Укрінформ.

Трохи раніше Наглядова рада затвердила необхідні для проведення конкурсу документи, серед яких Положення про конкурс з обрання голови та членів правління публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» й Основні напрями діяльності ПАТ «НСТУ». (http://1tv.com.ua/suspilne/news/86966   )

 У затвердженому Положенні містяться вимоги до претендентів на посаду очільника Національної суспільної телерадіокомпанії України. Аналізуючи подані заявниками документи,  Наглядова рада зважатиме і на те, щоб у програмі кандидатів були враховані основні напрями діяльності НСТУ на 2017 рік, яких на разі визначено шість, чотири з них є специфічними для стартового етапу діяльності ПАТ «НСТУ».

Документи для участі у конкурсі на посаду голови правління суспільного мовника приймаються, починаючи із 3 лютого, з понеділка по п’ятницю  з 10.00 до 13.00 і з 14.00 до 17.00 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, кімн. 207. Кінцевий термін подачі документів – 16 березня (до 17.00).  За довідками можна звертатися телефоном 278-64-53.

Далі Наглядова рада, опрацьовуючи подані заяви, визначатиметься, кого із претендентів допускати до участі в конкурсі. До 13 квітня вона оголосить дату заслуховування претендентів на посаду голови правління ПАТ «НСТУ».

Відповідно до вимог Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення» голова правління суспільного мовника обирається на конкурсних засадах Наглядовою радою НСТУ  на 4 роки. Обрання відбувається шляхом прямого, рівного, таємного голосування членів Наглядової ради НСТУ з-поміж претендентів, допущених до участі у конкурсному відборі.

Докладніше ознайомитися із документами, ухваленими Наглядовою радою НСТУ, можна за посиланням (http://1tv.com.ua/news/channel/87042).

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше