Сумські журналісти налагодили тісну співпрацю з російськими колегами - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Сумські журналісти налагодили тісну співпрацю з російськими колегами

15-річний ювілей відзначає Міжнародний творчий конкурс «З добром у серці». Його засновано Сумською і Курською обласними журналістськими організаціями. За період свого існування конкурс розширив творчі межі: до участі в ньому долучилися колеги з інших сусідніх областей Російської Федерації – Бєлгородської і Брянської.

Нині в переговорному процесі між журналістськими громадами обговорюються питання, пов’язані з координацією висвітлення в ЗМІ співпраці між регіонами. Крім визначення кращих газетних публікацій і телерадіопрограм на тему конкурсу, передбачається систематично обмінюватися газетними й телерадіоматеріалами, проводити двосторонні наради і прес-конференції за участі представників регіональних структур прикордонної інтеграції на обласному й районному рівнях.

Проектом двосторонньої угоди між сумськими й курськими журналістами передбачено проведення нового творчого конкурсу «Регіон довір’я й ділової активності», за результатами якого переможці отримають можливість здійснити творчі відрядження до своїх сусідів по журналістському цеху.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше