Сумські журналісти пишаються спортивними здобутками своїх земляків

26.09.2013

Місцеві телерадіокомпанії Сумщини широко і всесторонньо висвітлюють в ефірі успіхи кращих спортсменів регіону, які вони досягають на змаганнях різних кваліфікаційних рангів.

Особлива увага приділяється Сумському державному університету, в якому навчаються 40 чемпіонів олімпійського, європейського та світового рівнів, а ще майже 200 – всеукраїнського. Безперечно, за цим показником навчальний заклад можна порівняти з інститутами фізичної культури України.

За оцінкою експертної ради, до складу якої увійшли провідні спеціалісти, члени громадської ради при Сумській облдержадміністрації, представники обласного відділення Національного олімпійського комітету, журналісти, визначено «найспортивніших» у спортивній галузі.

З-поміж найкращих спортсменів Сумщини є і студенти, що закінчують магістратуру зі спеціальності «Медіакомунікації» факультету журналістики і філології цього навчального закладу. До речі, саме одну із таких студентів – інструктора збірної команди України Валентину Семеренко – щойно нагороджено орденом княгині Ольги ІІ ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність. Відповідний Указ «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня фізичної культури і спорту» підписав Президент України Віктор Янукович. Про цю подію з гордістю повідомляли сумські ЗМІ.