Супутниковому телеканалу «BUSINESS» відмовлено у продовженні терміну дії ліцензії - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Супутниковому телеканалу «BUSINESS» відмовлено у продовженні терміну дії ліцензії

На засіданні Національної ради 15 лютого ТОВ «ТРК «Погода ТБ», м. Київ, що мовить із логотипом «BUSINESS», відмовлено у продовженні терміну дії ліцензії на супутникове мовлення.

Відмова ґрунтується на вимогах законодавства, а саме пункту а) частини 7 статті 33 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», відповідно до якого Національна рада може прийняти рішення про відмову у продовженні строку дії ліцензії на мовлення за умови, якщо ліцензіат подав заяву на продовження строку дії ліцензії пізніше ніж за 180 днів до закінчення строку дії ліцензії.

Компанія подала заяву на продовження терміну дії ліцензії на мовлення із запізненням на 80 днів, зважаючи на це порушення, регулятор і ухвалив відповідне рішення.

Національна рада також розглянула питання щодо проведення планової перевірки цієї телерадіокомпанії за ліцензією на мовлення в багатоканальній цифровій телемережі МХ-3. Провести перевірку мовника не вдалося у зв’язку з тим, що за вказаним у ліцензії місцезнаходженням ліцензіата не виявлено. З жодною особою, яка має стосунок до діяльності «Погода ТБ», зв’язатися не вдалося.

Водночас моніторингом регуляторного органу від 05.01.2018 зафіксовано, що компанія не мовить. Це є порушенням вимог частини сьомої статті 27 і пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». У зв’язку з цим ТОВ «ТРК «Погода ТБ» оголошено попередження.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше