Супутниковому телеканалу «НТА» оголошено попередження за порушення вимог ліцензії - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Супутниковому телеканалу «НТА» оголошено попередження за порушення вимог ліцензії

 Розглянувши результати позапланової виїзної перевірки супутникового мовника ПП «НТА – Незалежне телевізійне агентство», м. Львів (логотип «НТА»), які підтверджують наявність в його діяльності ознак порушення норм Закону,  Національна рада вирішила на засіданні 27 вересня оголосити ліцензіату попередження.  

Під час проведення у червні 2018 року планового моніторингу супутникових телерадіоорганізацій стосовно дотримання технічних параметрів мовлення Національна рада з’ясувала, що ліцензіат ПП «НТА – Незалежне телевізійне агентство»  здійснює мовлення з ознаками порушення, та ухвалила рішення щодо проведення позапланової виїзної перевірки його діяльності.

Відповідно під час її проведення регулятор зафіксував, що супутниковий телеканал «НТА»  не мовить 24 години на добу, як того вимагає програмна концепція, визначена його ліцензією.

Оскільки відповідне недотримання вимог ліцензії є порушенням  частини сьомої статті 27 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення та радіомовлення», Національна рада вирішила оголосити ліцензіату ПП «НТА – Незалежне телевізійне агентство»  попередження.

Також супутниковий мовник зобов’язаний протягом місяця з дня прийняття цього рішення привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше