Супутниковому телеканалу «Si SIRIUS» оголошено попередження - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Супутниковому телеканалу «Si SIRIUS» оголошено попередження

Розглянувши результати позапланової безвиїзної перевірки діяльності ліцензіата ТОВ «СІРІУС МЕДІА ПРОДАКШН», м. Мукачеве Закарпатської області (логотип «Si SIRIUS»), Національна рада на засіданні 25 березня вирішала застосувати до нього санкцію «оголошення попередження». Підставою стали виявлені у мовленні телеканалу порушення умов ліцензії.

Моніторинг Національної ради зафіксував, що у період із 15 червня 2020 року по 18 червня 2020 року телеканал «Si SIRIUS» не здійснював супутникового мовлення, яке відповідно до його програмної концепції має становити 24  год./добу.  Таким чином, ліцензіат порушив частину сьому статті 27, частину восьму статті 28 та пункт а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

З огляду на з’ясовані під час перевірки факти Національна рада визнала порушення ТОВ «СІРІУС МЕДІА ПРОДАКШН». Протягом місяця ліцензіат зобов’язаний привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше