Супутниковому телеканалу «Сонце» дозволено відступити від умов ліцензії на час карантину - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Супутниковому телеканалу «Сонце» дозволено відступити від умов ліцензії на час карантину

На засіданні 15 липня члени Національної ради розглянули звернення ТОВ «Солар медіа» (логотип «Сонце»), у якому компанія просить про тимчасовий відступ від умов своєї ліцензії. Запропоновані мовником зміни до програмної концепції мовлення Національна рада визнала допустимими.

Через запровадження в Україні карантинних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, на законодавчому рівні мовникам дозволено тимчасово дещо змінювати власну програмну концепцію. Це зроблено для того, щоб підтримати телерадіоорганізації у час, коли вони не мають можливості стабільно функціонувати у звичних до того умовах. 

Телеканал «Сонце» у запропонованих змінах передбачає збільшення у своєму ефірі частки розважальних програм, натомість зменшує фільмопоказ.

Національна рада затвердила на час карантину оновлену програмну концепцію мовника. Після завершення обмежувальних заходів в Україні ліцензіата зобов’язано дотримуватися програмної концепції, визначеної умовами ліцензії на мовлення.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше