Супутниковому телеканалу «Максі-ТВ» призначено позапланову перевірку через невиконання рішення регулятора - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Супутниковому телеканалу «Максі-ТВ» призначено позапланову перевірку через невиконання рішення регулятора

10 січня Національна рада на засіданні  розглянула питання про стан виконання ТОВ «Наша Прага», м. Київ (супутникове мовлення, логотип «Максі-ТВ») пункту 3 рішення Національної ради від 06.12.2018 № 2167 і призначила йому позапланову виїзну перевірку.

 6 грудня 2018 року до мовника було застосовано санкцію «оголошення попередження» через недотримання ним умов ліцензії в частині програмної концепції. Компанію було зобов’язано протягом двох тижнів привести свою діяльність у відповідність до умов ліцензії та ліцензійних вимог і норм чинного законодавства.

Проте моніторингом ефіру телеканалу «Максі-ТВ» від 21 грудня 2018 року зафіксовано, що ліцензіат і далі не дотримується вимог власної програмної концепції. Зокрема, взагалі не транслюються культурно-мистецькі, науково-просвітницькі, розважальні і дитячі передачі та фільмопоказ. Також не відповідає ліцензійним умовам і формат: замість культурологічно-розважального із фільмопоказом фактично є інформаційно-аналітичний. Це є ознаками порушень вимог частини сьомої статті 27, частини восьмої статті 28, пунктів а) і б) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та свідчить про неусунення ліцензіатом порушень законодавства і невиконання рішення Національної ради.

За результатами позапланової виїзної перевірки регулятор ухвалить відповідне рішення.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше