Суспільне мовлення в Україні – міф чи реальність. Розмова з Ольгою Герасим'юк - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Суспільне мовлення в Україні – міф чи реальність. Розмова з Ольгою Герасим’юк

 


“У медіа-просторі будь-якої цивілізованої, розвиненої, вільної країни має бути суспільний мовник”


 


Якщо розглядати той факт, що конфлікт на сході України розв’язали засоби масової інформації за допомогою інформаційної війни, то, очевидно, що його залагодженню та запобіганню у майбутньому мусить сприяти вітчизняна журналістика. І в цьому їй має допомагати саме суспільство.


 


Громадське мовлення – це крок суспільства назустріч журналістиці і навпаки. Суспільне мовлення для країни з нестабільним становищем може стати панацеєю від багатьох проблем та державних “хвороб”.  Українська журналістка Ольга Герасим’юк поділилася з iPress.ua навіщо Україні суспільне мовлення і чого варто очікувати від громадських медіа в майбутньому.


  


Україна вже на шляху до формування розвиненої цивілізованої держави. І саме розвиток суспільного мовлення та виготовлення власної вітчизняної телепродукції  стане показником “зрілості” нашої громади.


 


За словами журналістки українці роками жили в оточенні пропаганди та спостерігали як політики “перетягують на себе ковдру” через засоби масової інформації. Через це багато хто зневірився у вітчизняних медіа. А поява інтернет-журналістики взагалі збила споживача новин з пантелику.


 


Герасим’юк переконана, що створення якісного вітчизняного телепродукту призведе до перезавантаження свідомості українських громадян, звільнивши їх від російської пропаганди та серіалів.


 


Джерело: ipress.ua

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше