Суспільний мовник Іспанії організовує благодійний концерт на підтримку України - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Суспільний мовник Іспанії організовує благодійний концерт на підтримку України

Іспанський суспільний мовник RTVE 6 квітня проведе музичне шоу «Об’єднані заради миру: Україна в серці» («Unidos por la paz: Ucrania en el corazón») за участі відомих іспанських та українських музичних виконавців, зокрема учасників Євробачення різних років. Усі зібрані кошти від трансляції благодійного концерту будуть спрямовані на допомогу українцям, які постраждали від російської військової агресії. Про це повідомляє Суспільне.

У програмі благодійного концерту очікуються музичні виступи, а також включення інтерв’ю й репортажів з України.

До концерту на знак підтримки і солідарності з українським народом доєднаються іспанські виконавці Vanesa Martín, Rozalén, Malú, Dvicio, Manuel Carrasco, Manolo García, Pastora Soler (Євробачення Іспанія 2012), Pablo Alborán, Camela, Álvaro de Luna, Marlon, Dani Fernández, Luis Fonsi, Antonio José, Cepeda, Paula Mattheus, Edurne (Євробачення Іспанія 2015), Sofia Ellar, Merche, Funambulista, Agoney і представник Іспанії на Євробаченні у 2022 році співак Chanel.

Від України на сцені Іспанії виступатиме, зокрема, Джамала із піснею «1944», яка у 2016 році підкорила серця європейської аудиторії й принесла Україні перемогу на Євробаченні.

Кошти від трансляції шоу «Об’єднані заради миру: Україна в серці» будуть передані українцям через неурядові організації ACNUR (Управління Верховного комісара ООН у справах біженців), Червоний Хрест та CEAR (Іспанська комісія з допомоги біженцям).

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше