Суспільний мовник Словаччини надасть допомогу в телевізійному обладнанні ужгородській філії НСТУ - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Суспільний мовник Словаччини надасть допомогу в телевізійному обладнанні ужгородській філії НСТУ

Суспільний мовник Словаччини RTVS позичить телерадіоустаткування на суму близько 15 тис євро філії українського суспільного мовника в Ужгороді. Це дасть змогу українському телебаченню налаштувати тимчасову студію і виходити в ефір. Про це повідомив генеральний директор RTVS Ярослав Резнік на засіданні Ради RTVS у четвер, повідомляє CEETV.

«Тільки-но до нас звернувся український партнер, ми жодної хвилини не вагалися і автоматично шукали способи якнайшвидше допомогти. Я дуже радий, що нам у стислий період часу вдалося підготувати необхідне технічне обладнання для відправки в Ужгород», – сказав Рєзнік.

Раніше RTVS уже вживав заходів для допомоги Україні та її громадянам, які постраждали від вторгнення російської армії. Так, словацький суспільний мовник надає біженцям, які шукають притулку в країні, поточну інформацію про події українською мовою, а також про можливості розміщення в Ліптовському Яні.

«Заклад у Ліптовському Яні наразі вміщує 22 особи – жінки і діти з України. RTVS також забезпечує харчування й догляд за волонтерами через волонтерів. Ми також посилили інтернет-з’єднання, щоб діти, які тут проживають, могли здобувати дистанційну освіту. Також організовуємо дозвілля  для них», – сказала речниця RTVS Андреа Піварчіова.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше