Суспільний мовник збільшує потужності деяких своїх передавачів на територіях з особливим режимом мовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Суспільний мовник збільшує потужності деяких своїх передавачів на територіях з особливим режимом мовлення

14 січня Національна рада задовольнила клопотання АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» щодо збільшення потужностей передавачів на чотирьох частотах у місті Гірнику Донецької області. Також регулятор продовжив термін дії дозволу на тимчасове мовлення львівській телерадіокомпанії «Перший західний».

Відповідно до ухвалених регуляторним органом рішень НСТУ використовуватиме більш потужні передавачі на таких частотах: 90,7 МГц – мовить «Українське радіо», 95,3 МГц – «Радіо «Промінь», 95,7 МГц – «Голос Донбасу», 102,6 МГц – «Радіо «Культура».

Також на прохання КП «ТРК «Перший західний» (логотип «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ»), м. Львів, Національна рада продовжила цьому ліцензіату ще на рік термін дії дозволу на тимчасове мовлення – до 24.01.2022. Компанія мовить на 21 ТВК у с. Бахмутівці Новоайдарського району Луганської області в аналоговому форматі.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше