Світові зірки стають поруч з Україною в проєкті StandUpForUkraine - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Світові зірки стають поруч з Україною в проєкті StandUpForUkraine

Платформа Global citizens запустила соціальний проєкт StandUpForUkraine. Його мета – допомогти українським переселенцям по всьому світу. З початку акції, тільки за один день вдалося зібрати біля 3 мільйонів доларів.

Знаменитості з усього світу просять уряди, установи та всіх небайдужих стати поруч з Україною, мобілізуватися для надання коштів на підтримку гуманітарних заходів в Україні та сусідніх з нею країнах.

Проєкт StandUpForUkraine вже підтримали телеведучі Опра Уінфрі та Елен ДеДженеріс, Кріс Рок, канадський прем’єр-міністр Джастін Трюдо, світові рок та поп-зірки: Оззі Осборн, Селін Діон, Ленні Кравіц, Брюс Спрінгстін, Елтон Джон, Біллі Айліш, Мадонна, Кеті Перрі, Едді Веддер, Айтана, гурти Metallica,  Bon Jovi, U2,Pearl Jam, Red Hot Chilli Peppers, Maneskin. Серед учасників акції є і українці – гурт «Антитіла» та зірка НБА Свят Михайлюк. Приєднатися до зірок можуть усі небайдужі.

Для того, щоб взяти участь, потрібно зняти відео або фото, написати звернення до світової спільноти робити більше внесків та запостити звернення у себе на сторінках соцмереж із хештегом StandUpForUkraine. Більше про проєкт тут.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше