Свіжий звіт з інформаційного фронту! - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Свіжий звіт з інформаційного фронту!

Публікуємо добірку актуальних новин з українського інформаційного фронту.

Втрачено мовлення у Мелітополі. Вежу захопили російські війська. Оперативно був запущений аналоговий передавач і мовники тримались до останнього. Проте, російські окупанти змусили «МТВплюс» припинити трансляцію. Так само немає мовлення у Приморську, Бердянську, Токмаку.

Запоріжжя, Дніпрорудне, Оріхів, Більмак – всі національні, регіональні, місцеві – мовлять.

На Чернігівщині складна ситуація. Окупанти цілять у телевізійну вежу, вже було 4 ракети поруч. Деякі мовники припиняли роботу і відновлювали. «Суспільне» продовжує мовити!

У Куп’янську Харківської області місцева телерадіокомпанія встигла вивезти обладнання до того, як місто захопили, тож окупант не зможе скористатися ефіром для пропагандистської діяльності.

Київщина: у Бучі окупанти вчора розгромили студію телеканалу «Погляд», зараз компанія налагоджує мовлення з іншої локації. Місто Макарів знеструмлене, відтак телеканал «Авіс» не працює.

Білоцерківський «Крокус» транслює марафон із включенням місцевої інформації. Працюють мовники у Миронівці, Кагарлику та Переяславі.

Медійники Сумщини працюють у бойових умовах. Незважаючи на котрий день обстрілів виходять в ефір, з підвалів, бункерів, але працюють.

На Луганщині Концерн працює, мовники, провайдери працюють, є пошкодження, але мовлення ведеться.

У Херсоні всі місцеві здійснюють безперебійне мовлення.

Житомирщина. У Коростені на півночі області тимчасово виходила з роботи місцева ТРО, зараз мовлення відновлене за допомогою провайдера.

У всіх інших областях мовники працюють в штатному режимі. Абсолютно всі роблять усе від них залежне, щоб доносити українцям правдиву інформацію, ставлять заставки про сповіщення тривоги, дають включення з Києва, власні брифінги.

З позитивного:

В Івано-Франківську концерн збільшить потужність передавача для збільшення території покриття сигналом.

У Львові у цифровому мультиплексі МХ-5 «Зеонбуд», на місці вимкненого пропагандистського каналу «112», почав мовлення львівський телеканал «Перший західний».

Крім того, звертаємось до всіх мовників! Пам’ятайте, що зараз вас дивляться усі, хто має можливість, зокрема й діти. При трансляції відео з полоненими, нецензурної лексики, зберігайте межу між емоціями, підняттям морального духу та коректністю, зважайте на це.

Слава нашим Героям! Україна переможе!

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше