Свіжий звіт з інформаційного фронту на 1 березня! - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Свіжий звіт з інформаційного фронту на 1 березня!

Публікуємо актуальні новини з українського медійного фронту.

  • Житомирська радіокомпанія вчора призупинила мовлення через часті обстріли задля безпеки працівників.
  • У Вінниці Концерн РРТ розмістив вище на вежі передавач комунальної телерадіокомпанії «Місто над Бугом», таким чином, вдалося збільшити радіус мовлення.
  • У Полтаві телеканал «ПіТіВі» звернувся до Національної ради й завдяки спільним зусиллям мовника, Концерну РРТ і ТОВ «Зеонбуд» розпочав мовлення у цифровому стандарті Т2 у Полтавській області. Сигнал поширюється на Полтаву, Іскрівку, Кобеляки, Красногорівку, Переліски.
  • На Хмельниччині відсьогодні «Перший Подільській» мовитиме у цифрі (стандарт Т2) у Хмельницькому і незабаром з’явиться у Кам’янці-Подільському.
  • На Львівщині під час війни розпочинають роботу нові мовники. У Яворові згідно з отриманою ліцензією на частоті 94,6 ФМ запрацювала радіостанція «Явір ФМ». Наші мовники зробили це фактично на рештках старої саморобної антени й з підручних засобів.
  • Крім того, Національна рада отримала відповідь від EPRA на своє звернення. Європейська платформа регуляторів виступить головним координатором моніторингу російської пропаганди в Європі. Усі зафіксовані випадки EPRA збиратиме на своєму офіційному сайті та повідомлятиме про заходи регуляторів.

Важливо: у зв’язку з резервуванням цифрового мовлення, частина телеканалів може тимчасово не працювати. Це необхідно для ряду налаштувань, але після проведення робіт мовлення відновиться автоматично.

Висловлюємо вдячність усім нашим мовникам, ви справжні інформаційні війська! Слава Україні!

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше