Тамара Стратієнко отримала Почесну відзнаку Національної ради

26.09.2012

Сьогодні, 26 вересня 2012 року, в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення найвищою нагородою цього державного регуляторного органу відзначено легенду українського телебачення – диктора, народну артистку, професора кафедри сценічної мови Київського національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Стратієнко Тамару Миколаївну.

Голова Національної ради Володимир Манжосов, вручаючи Почесну відзнаку «За розбудову телерадіоінформаційного простору України», сказав, що цією нагородою вшановуються видатні особистості українського телебачення і радіомовлення. Він передав Тамарі Стратієнко орденську книжку і саму відзнаку та додав: «Я знаю, що половина членів Національної ради у нинішньому складі вважають себе Вашими учнями».

Заступник голови Національної ради Лариса Мудрак підтвердила ці слова: «Це правда, Тамаро Миколаївно! Величезний і глибокий уклін Вам за те, що Ви є, що Ви з нами і дуже-дуже хочеться побажати Вам довгих років життя, Вашої чарівної посмішки, якою фактично жила майже вся країна. Ви були і залишаєтесь прикладом для всіх українських телевізійників».

Вона також повідомила, що Тамара Миколаївна нещодавно святкувала день народження: «Ця нагорода має засвідчити, що Ви дали для всіх нас дивовижні, правильні, красиві маяки професійності, зразки людяності, порядності й унікальної людської вдачі».

Тамара Стратієнко відповіла вдячними словами: «Спасибі. Я живу напроти тут, на Хрещатику. Переходжу через дорогу, і двоє молодих людей ідуть, дивляться на мене і кажуть: «Ого, як на свято!». Я не знала, за чим я сьогодні йшла, але відчуття було дуже хорошим у душі і серці. Я взагалі дякую долі, що вона подарувала мені таке життя, яке вимірювалось і вимірюється й досі, через роки, не кількістю календарних чисел, які кануть у небуття, а тим часом, який залишає по собі найбільший слід. І тими днями, і годинами, і хвилинами, які наповнені думкою, відчуттям і враженнями. І сьогодні до тих днів, сьогоднішній день додав мені такого абсолютно щасливого внутрішнього стану. Я вклоняюсь кожному з вас, я дякую Національній раді, яка так гарно мене пошанувала, так достойно, красиво, інтелігентно, вишукано і святково. Спасибі вам».