Телеглядачі Ніжина отримали змогу переглядати канал «ТІМ» у цифрі - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Телеглядачі Ніжина отримали змогу переглядати канал «ТІМ» у цифрі

Компанія «ТІМ», яка чверть століття працює на Чернігівщині, розпочинає мовити в місті Ніжині у цифровому форматі Т2 (стандарт DVB-T2/MPEG-4). У її програмах 16 годин власного мовлення (з 6:00 до 22:00 години), 8 годин щоденно триває трансляція марафону «Єдині новини».

«Ми вистояли, розвиваємося і розпочинаємо мовлення ще в одному місті рідної Чернігівщини! Ми розуміємо всю відповідальність, яка сьогодні покладена на ЗМІ. Нас слухають, дивляться, довіряють. І це цінно і відповідально!» – заявив директор телерадіокомпанії Олександр Поломарчук.

У час військових дій телеканал «ТІМ» отримав тимчасовий дозвіл медіарегулятора і розпочав цифрове телевізійне мовлення у Прилуках. Лише наприкінці минулого року, а саме 19 листопада, команда телеканалу «ТІМ» виграла конкурс на FM-мовлення в Чернігові, і вже 1 червня, незважаючи на надскладні умови роботи у воєнний час, розпочала трансляцію своїх програм на 102,4 FM. Колектив компанії вирішив будь-що максимально інформувати населення про події в Україні, уникаючи розважальних передач.

І ось тепер, окрім кабельного телебачення, цифрового мовлення в Прилуках, FM-мовлення, компанія «ТІМ», подолавши вcі технічні труднощі, розпочала мовити за тимчасовим дозволом Національної ради і в Ніжині.

Національна рада надзвичайно рада таким успіхам колег і вітає їх та їхніх глядачів із заслуженою перемогою!

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше