«Телеканал-100» не веде мовлення, і суд може анулювати його ліцензію - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

«Телеканал-100» не веде мовлення, і суд може анулювати його ліцензію

На засіданні 18 жовтня Національна рада визнала факт  невиконання ТОВ «Телеканал-100», м. Київ, її розпорядження та звернеться до суду з позовом про анулювання ліцензії.

 Ще 24-25 березня цього року проводився моніторинг мовлення цього супутникового телеканалу, яким зафіксовано відсутність мовлення. 29 березня 2016 року уповноваженими  представниками Національної ради  складено Акт про неможливість здійснення позапланової перевірки «Телеканалу-100», оскільки за вказаною в ліцензії адресою мовника не виявилося. 28 квітня 2016 Національна рада ухвалила рішення, яким взяла до відома наявність порушень ліцензіатом частини сьомої статті 27, пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та зобов’язала ліцензіата упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства. Після цього було видано розпорядження з вимогою усунення порушень та призначено ще одну перевірку мовника, яку так само було неможливо здійснити.

Отже, регуляторний орган неодноразово ухвалював рішення про виявлені ознаки порушень та зобов’язував  мовника їх усунути, складав акти і видавав про це розпорядження. Порушення так і не були усунуті, мовлення не ведеться, а ліцензіат на засідання не з’являється. Тому й застосовано найбільш сувору санкцію – про звернення до суду з позовом про анулювання ліцензії ТОВ «Телеканал-100».

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше