Телеканал «BOUTIQUETV» одержав попередження через недотримання правил мовлення у дні пам’яті і жалоби - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Телеканал «BOUTIQUETV» одержав попередження через недотримання правил мовлення у дні пам’яті і жалоби

На засіданні 7 листопада Національна рада розглянула результати позапланової перевірки діяльності ТОВ «Ідана Юкрейн», м. Київ (логотип «BOUTIQUETV»), та на їх підставі застосувала до мовника санкцію «оголошення попередження» через невиконання ним Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті.

Перевіркою зафіксовано, що 29 серпня, у День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, в ефірі мовника не було інформації про день пам’яті у проміжок часу з 00:00 до 12:26. А 1 вересня, у День пам’яті 80-х роковин початку Другої світової війни, відповідної інформації не було зафіксовано в ефірі телеканалу у проміжок часу з 00:00 до 04:14, а також під час телетрансляції з 00:00 до 04:24 ліцензіат не розмістив на екрані відповідного стилізованого зображення або палаючої свічки.

Супутниковий телеканал «BOUTIQUETV» до цього вже мав попередження від 19 вересня цього року за  аналогічні порушення у дні пам’яті та жалоби 8, 18 і 19 травня.

Таким чином, Національна рада визнала порушення та застосувала до мовника санкцію «оголошення попередження». Також регулятор вказав ліцензіату на неприпустимість порушень законодавства надалі.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше