Телеканал «ГРАВІС-КІНО» розширив територію тимчасового мовлення в Луганській і Донецькій областях - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Телеканал «ГРАВІС-КІНО» розширив територію тимчасового мовлення в Луганській і Донецькій областях

До Національної ради звернулося ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ (логотип «2+2»), із клопотанням видати дозвіл на тимчасове мовлення у смт Комишувасі Сєвєродонецького (Попаснянського) району Луганської області (цифрове телевізійне мовлення). Після ознайомлення з наданими ліцензіатом документами члени регуляторного органу вирішили дозволити йому мовити на більшу територію проведення операції Об’єднаних сил.

Товариство наразі має дозвіл на тимчасове мовлення на 21 ТВК у селі Бахмутівка Луганської області. Водночас компанія вирішила зробити доступними свої програми в цьому регіоні і для інших глядачів із дотриманням технічних вимог синхронної одночастотної мережі на 21 ТВК Бахмутівка – Комишуваха.

Цифровий передавач стандарту DVB-T2 встановлено на телевежі у смт Комишуваха Сєвєродонецького (Попаснянського) району.

Отже, на Луганщині телеканал буде доступний у смт Комишуваха та на території Алчевського й Сєвєродонецького (Попаснянського) районів. На Донеччині телеканал зможуть дивитися мешканці Бахмутського та Горлівського районів.

Дозвіл на тимчасове мовлення видано регулятором терміном на 1 рік.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше