Телеканал «Малятко-ТV» буде перевірено через ознаки порушення правил мовлення у День пам’яті жертв голодоморів - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Телеканал «Малятко-ТV» буде перевірено через ознаки порушення правил мовлення у День пам’яті жертв голодоморів

На підставі результатів моніторингу мовлення Національна рада 9 січня призначила позапланову виїзну перевірку супутниковому телеканалу ТОВ «Телекомпанія «МАЛЯТКО-ТВ», м. Київ (логотип «Малятко-ТV»). 

Моніторинг Національної ради за 23 листопада 2019 року, у День пам’яті жертв голодоморів, не зафіксував в ефірі телеканалу «Малятко-ТV» поширення інформації про цей пам’ятний день у проміжок часу з 08:15 до 12:00, що є ознакою порушення пункту 4 Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті, пунктів а), б) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Згодом за результатами перевірки буде ухвалено відповідне рішення.

Також цього дня Національна рада створила робочу групу, яка працюватиме над удосконаленням Правил ведення мовлення задля врахування деяких нюансів, пов’язаних із особливостями так званого нішевого мовлення. Очолюватиме робочу групу заступник голови Національної ради Уляна Фещук.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше