Телеканал «Многосерийное ТВ» вилучено з переліку програм, зміст яких відповідає Європейській конвенції - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Телеканал «Многосерийное ТВ» вилучено з переліку програм, зміст яких відповідає Європейській конвенціїНаціональна рада, розглянувши на засіданні 5 листопада результати моніторингу телеканалу «Многосерийное ТВ», вирішила вилучити його з Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.
Під час моніторингу було зафіксовано, що в період із 5 по 16 жовтня 2015 року в ефірі цього мовника транслювався серіал «Ліквідація» (за участю М. Пореченкова), який заборонений для розповсюдження і демонстрування на території України Державним агентством України з питань кіно.
До Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України внесено відповідні зміни. Таким чином, від сьогодні до цього переліку входить 189 іноземних програм.
Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше