Телеканал «Перший незалежний» буде перевірено на підставі інформації Служби безпеки України - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Телеканал «Перший незалежний» буде перевірено на підставі інформації Служби безпеки України

Служба безпеки України звернула увагу на структуру власності телеканалу «Перший незалежний» (ТОВ «Тайм медіа», м. Київ)  і повідомила Національну раду про необхідність перевірити її.  Для з’ясування, чи містить діяльність телеканалу суперечності із законом, Національна рада на засіданні 16 вересня призначила ліцензіату позапланову виїзну перевірку.

У документах, які ТОВ «Тайм медіа» надало Національній раді, його власником зі 100% часткою зазначено ТОВ «Медіахолдинг новини». За інформацією ліцензіата, цією компанію володіють одразу 99 фізичних осіб, кожному з яких належить по 1%. Водночас, як зазначається, 98 із них передали всі свої частки в управління одній особі – Панченко Діані Віталіївні, яка також є одним із 99 співвласників компанії і вказана її кінцевим бенефіціарним власником.

Таким чином, у наданих документах ліцензіат інформує лише про 99% володіння статутним капіталом компанії, які перебувають в управлінні та власності Панченко Діани. Тобто фактично інформація про повне 100% володіння компанією лишається невідомою.

З огляду на ці факти Національна рада перевірить ТОВ «Тайм медіа», яке мовить на супутнику з логотипом «Перший незалежний», на дотримання частини четвертої статті 12 і пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Нагадаємо, що  супутниковий телеканал  «Перший незалежний» створений колишніми працівниками «ZIK», «112» і «NewsOne».

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше