Телеканал РТС транслюватиме відеоверсію фінальної частини «Dance-fest «Краса Сумщини» у новорічному ефірі

30.12.2013

На Сумщині завершився масштабний танцювальний соціально-телевізійний проект «Dance-fest «Краса Сумщини». Його організатори – Сумська обласна державна телерадіокомпанія і обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Побажали стати зірками танцю сотні жителів Слобожанського краю. На рівні з тими, хто володіє технікою танцю вже давно, на сценічні майданчики вийшли і непрофесіонали. Попри усі очікування до проекту долучилися як індивідуальні виконавці, так і окремі сім’ї та колективи. Усі вони виборювали право називатися найкращими танцівниками Сумщини.

«Dance-fest «Краса Сумщини», який почався у День працівників радіо, телебачення і зв’язку, присвячено 75-річчю утворення Сумської області. Упродовж листопада – грудня тривали відбірні тури. Кращі конкурсанти обиралися за рівнем постановки композиції, виконавської майстерності, сценічної культури. Мегашоу по-справжньому об’єднало серця його учасників у кожному з регіонів Сумщини.


У канву цього артпроекту яскраво впліталися одночасно танці за участю охтирських гусарів і конотопських козаків, які додавали постановкам особливого шарму й заряджали нестримною енергією, та пісні місцевих авторів і виконавців про рідний край, який вони представляють на танцполі. Окрім танців і музичних номерів, глядачів вражали і яскраві колоритні костюми українського стилю та костюми виконавців із символікою продукції, яка випускається на Сумщині.

До підготовки проекту були залучені також місцева влада, підприємства і представники соціально-відповідального бізнесу.

Творча група каналу РТС Сумського обласного державного телебачення вела і режисерувала сам проект на танцювальному майданчику і з допомогою телеоб’єктиву постійно стежила за всіма перипетіями мегашоу, висвітлюючи в ефірі кожен його етап.


Відеоверсію фінальної частини проекту «Dance-fest «Краса Сумщини» місцеві телевізійники планують показати 31 грудня.