Телеканал «ТВА» відзначив 25-річчя

28.10.2015

Буковинська компанія «ТВА», яка була першою незалежною телекомпанією на теренах Чернівецької області, відзначила 25 років від дня створення. Під час урочистостей з цієї нагоди представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Чернівецькій області Любов Нечипорук привітала колектив мовника з ювілеєм.

«За 25 років телеканал «ТВА» став без перебільшення літописом нашого краю, – відзначила Любов Нечипорук. – У його розвитку – життя Буковини». За цей час він виховав цілу плеяду відомих в Чернівецькій області та поза її межами журналістів. «Важливо, що в найскладніші для області періоди колектив «ТВА» стояв і стоїть на захисті свободи слова», – зауважила представник Національної ради.

За високий професіоналізм у системі телебачення та з нагоди 25-річчя створення компанії головному редактору інформаційних програм ТОВ «ТРК «ТВА» Роману Мареніну, директору програм Ользі Міхалевій, літературному редактору Ганні Субботі-Станкевич Любов Нечипорук вручила грамоти Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.