Телеканал «ВЕСЕЛКА» із Світловодська отримав попередження

06.03.2019

Провівши  планову виїзну перевірку ПрАТ «ВЕСЕЛКА», м. Світловодськ Кіровоградської обл. (кабельне мовлення, логотип «ВЕСЕЛКА») на підставі моніторингу від 22.01.2019,  регулятор зафіксував порушення мовником низки вимог Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і застосував до нього санкцію «оголошення попередження».

Зокрема, було виявлено, що  вихідні дані  мовника не відповідають умовам, зазначеним у дозвільних документах: за ліцензією – «ВЕСЕЛКА», фактично  – «стилізована подвійна літера В». У п’яти передачах не було зазначено інформації про назву та адресу виробника: «Прогноз погоди» (07:32; 13:32; 19:36); «Огляд світових новин» (07:49; 13:50); «Рушникова доріжка» (20:55); «Рада регіонального розвитку» (08:10; 14:11); «Телепродаж коштовностей «Тюсо» (15:07).

Крім цього,  встановлено, що ліцензією цього мовника передбачено ретрансляцію програм ТОВ «Музичний канал «О-ТВ», м. Київ,  із максимальним обсягом 18 год./добу, але договору на право використання програм і передач каналу «О-ТВ» у ліцензіата не виявилося. Також в ефірі зменшено мінімальну тривалість трансляції телепродажу, передбачену Законом України «Про рекламу».

Таким чином, Національна рада визнала порушення в діяльності  ПрАТ «ВЕСЕЛКА» та оголосила  йому попередження, зобов’язавши упродовж місяця з дня ухвалення рішення привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.