Телеканал «VH 1 European» вилучено з переліку дозволених для ретрансляції в Україні - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Телеканал «VH 1 European» вилучено з переліку дозволених для ретрансляції в Україні

Національна рада на засіданні 13 січня розглянула звернення представника за довіреністю правовласника іноземної програми «VH 1 European» і задовольнила його клопотання про вилучення цього телеканалу із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України (Перелік).

Правовласником іноземного телеканалу «VH 1 European» є чеська компанія «Viacom СBS Networks International Crech s.r.o.». Згідно з її рішенням трансляцію цього телеканалу на територію України припинено з 1 червня 2021 року. Саме тому представник правовласника в Україні ТОВ «Дентос Юроп» клопотало про вилучення телеканалу із Переліку.

Іноземна музична програма «VH 1 European» транслювалася в нашій країні із травня 2013 року англійською мовою.

Після сьогоднішнього рішення Національної ради Перелік іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України налічуватиме 184 телеканали.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше