Телеканал «ZIK» має сплатити штраф через відсутність мовлення за однією із ліцензій

27.12.2017

Національна рада  на засіданні  27 грудня  визнала  порушення  у діяльності ТОВ – ТРК «МІСТ ТБ», м. Львів (супутникове мовлення, логотип «ZIK») за результатами позапланової перевірки компанії та застосувала до неї санкцію «стягнення штрафу» у розмірі 17 708,10 грн.

Регулятор провів позапланову перевірку за однією із ліцензій ТОВ – ТРК «МІСТ ТБ», якою було зафіксовано відсутність мовлення, і відповідно до  вимог частини сьомої статті 27 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України  «Про телебачення і радіомовлення» оголосив компанії попередження та зобов’язав  упродовж місяця увідповіднити її діяльність законодавчим вимогам.

Контрольний моніторинг ефіру підтвердив невиконання мовником рішення Національної ради, тому було призначено ще одну перевірку, яка так само зафіксувала,  що супутникове мовлення за технічними параметрами, вказаними у ліцензії, не відбувається, що свідчить про неусунення порушень і невиконання ліцензіатом  норм законодавства та рішення Національної ради від 7 вересня 2017 року, що є підставою для застосування санкції «стягнення штрафу».

Телекомпанія «ZIK» у тридцятиденний термін із дня повідомлення  Національною радою про ухвалене рішення повинна сплатити до Державного бюджету України штраф у розмірі 5% від розміру ліцензійного збору, що становить сімнадцять тисяч сімсот вісім гривень десять копійок.