Телеканалові «Вінтаж ТВ» призначено штраф на суму 96 160 грн.

19.10.2017

Через невиконання рішення Національної ради від 24.11.2016 № 2481 ТОВ «КОРОНА САНРАЙС», м. Київ (логотип «ВІНТАЖ ТВ») має сплатити штраф у розмірі 96 160,00 грн, що становить 5% від розрахунків ліцензійного збору.

Розглянувши результати позапланової перевірки та результати моніторингу від 26.12.2016, якими зафіксовано відсутність мовлення у багатоканальній телемережі МХ-5, регулятор визнав порушення товариством вимог частини сьомої статті 27 і частини першої статті 59, Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки ліцензіат після оголошення попередження не усунув у встановлені терміни зафіксованих порушень.

Мовник у тридцятиденний термін із дня отримання рішення Національної ради про стягнення штрафу повинен сплатити до Державного бюджету України штраф у зазначеному вище розмірі. Крім того, «КОРОНА САНРАЙС» упродовж місяця повинна привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства, а в разі невиконання ліцензіатом цього рішення Національна рада може призначити позапланову перевірку або застосувати до ліцензіата санкції, передбачені чинним законодавством України.

Як відомо, ТОВ «КОРОНА САНРАЙС» у судовому порядку з’ясовує свої господарські стосунки із ТОВ «Зеонбуд» – провайдером багатоканальної цифрової телемережі МХ-5, яке через борги мовника не транслює його програми.