Телеканалу «БТБ» призначено додаткову позапланову перевірку на звернення ГПУ

20.08.2015

Національна рада призначила додаткову позаплановуперевірку телеканалу «БТБ». З відповідною постановою до регуляторного органу звернулася Генеральна прокуратура України. Перевірка стосуватиметься дотримання ТОВ «Банківське телебачення»вимог статті 12 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» на час створення телерадіоорганізації.

Нагадаємо, Національна рада у травні цього року вже призначала перевірку «БТБ» на звернення Генпрокуратури, яка вела справу щодо колишнього голови Національного банку України М. Арбузова і мала сумніви, чи було передбачено статутом НБУ можливість створення телекомпанії. Тоді провести перевірку ліцензіата не вдалося, оскільки статутні документи компанії були вилучені Генпрокуратурою, що не дало можливості зафіксувати чи не зафіксувати факти порушень. Про це було зазначено в акті Національної ради.

Зараз, повідомив заступник голови Національної ради Григорій Шверк, Генеральна прокуратура пропонує повторно провести перевірку й отримати в неї вилучені раніше документи.