Телеканалу «HDFASHION&LifeStyle» оголошено попередження

01.11.2018

Результати позапланової безвиїзної перевірки ТОВ «Ейчді фешн», м. Київ (логотип «HDFASHION&LifeStyle»), стали підставою для оголошення ліцензіату попередження, про яке Національна рада ухвалила рішення на засіданні 1 листопада.  

Відповідно до  витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань засновником (учасником) ТОВ «Ейчді фешн» зазначений Валід Арфуш. Відповідні зміни до установчих документів компанії було внесено ще 25 травня 2017 року. Однак у ліцензії мовника власниками (співвласниками) вказані  Олена Парвін та Ігор Редькін.  

Оскільки компанія у 30-денний термін не подала заяву про переоформлення ліцензії у зв’язку зі зміною власників, як того вимагає закон, регулятор вирішив оголосити ліцензіату попередження та зобов’язав його упродовж місяця з дня ухвалення цього рішення увідповіднити свою діяльність вимогам чинного законодавства.

Нагадуємо телерадіоорганізаціям, що в разі виникнення підстав для внесення змін до ліцензії на мовлення заяву про переоформлення ліцензії необхідно подавати протягом 30 робочих днів. Документи важливо подавати у визначений законодавством термін, оскільки  їх несвоєчасне надходження є порушенням вимог частини четвертої статті 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і передбачає застосування відповідних санкцій.