Телеканалу «Мега» оголошено попередження - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Телеканалу «Мега» оголошено попередження

Розглянувши результати позапланової виїзної перевірки ТОВ «Телеканал «Мега» (логотип: зображення у вигляді стилізованої літери «М» кириличної абетки), м. Київ, Національна рада на засіданні 12 лютого оголосила ліцензіату попередження через зменшення обсягу передач національного та власного виробництва.

 За результатами позапланової перевірки ТОВ «Телеканал «Мега», проведеної на підставі моніторингу за 11 травня 2020 року та тижневого моніторингу за період з 11 по 17 травня минулого року, регулятор зафіксував порушення мовником частини сьомої статті 27, абзацу другого частини четвертої статті 28, пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Оскільки у проміжках часу між 07:00 та 23:00 у період з 11 по 17 травня частка передач українського виробництва становила 45% загального тижневого обсягу мовлення (відповідно до вимог чинного законодавства має становити не менше 50%).

Крім того, зафіксовано, що мовник не дотримується умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення через те, що зменшено мінімальну частку національного аудіовізуального продукту (у тому числі власного виробництва): за ліцензією – не менше 58,3% (14 год./добу), фактично протягом доби 11.05.2020 – 56%.

Національна рада оголосила ліцензіатові попередження і зобов’язала упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до умов ліцензій і норм чинного законодавства.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше