Телеканалу «Максі-ТВ» призначено позапланову перевірку - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Телеканалу «Максі-ТВ» призначено позапланову перевірку

 

14 лютого Національна рада призначила ТОВ «Наша Прага» («Максі-ТВ»), м. Київ, позапланову перевірку для з’ясування того, чи усунула компанія раніше виявлені порушення. Таке рішення  є кроком назустріч ліцензіату, який висловив зауваження до нещодавно проведеної перевірки.

Рішення про оголошення мовнику попередження через виявлені перевіркою порушення регулятор ухвалив 6 грудня 2018 року. Тоді було з’ясовано, що компанія без відповідного рішення Національної ради змінила програмну концепцію мовлення і тим самим порушила вимоги частини сьомої статті 27, частини восьмої статті 28, пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». ТОВ «Наша Прага» було зобов’язано упродовж двох тижнів усунути порушення і увідповіднити свою діяльність вимогам законодавства.

Проте, незважаючи на попередження, ТОВ «Наша Прага» і далі мовить, порушуючи законодавчі норми.

Моніторинг мовлення телеканалу, який було проведено 21 грудня 2018 року, зафіксував, що в ефірі мовника не транслювалися такі передачі:

– культурно-мистецькі (мінімальний обсяг на добу – 03 год. 40 хв.);
– науково-просвітницькі (не менше як 02 год. 49 хв./добу);
– розважальні (не менше як 03 год./добу);
– дитячі (не менше 01 год. 20 хв./добу);
– фільмопоказ (не менше як 03 год./добу).

Формат мовлення не відповідає ліцензійним умовам: за ліцензією – культурологічно-розважальний із фільмопоказом, а фактично – інформаційно-аналітичний.

Під час сьогоднішнього розгляду питання було виявлено технічну помилку в тексті розпорядження, яке було надіслано ТОВ «Наша Прага» відповідно до рішення Національної ради від 06.12.2018 № 2167. У тексті розпорядження, на відміну від пункту 3 цього рішення, було помилково зазначено термін для усунення порушень не два тижні, а місяць. Національна рада зважила на аргументи представників ліцензіата і проведе перевірку ще раз.

 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше