Телеканалу «ритм» і радіостанції «Короп FM» оголошено попередження - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Телеканалу «ритм» і радіостанції «Короп FM» оголошено попередження

Національна рада застосувала санкцію «оголошення попередження» до двох ліцензіатів:  ТОВ «Телерадіокомпанія «Ритм» (логотип «ритм»), м. Рівне, і КП «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ» Коропської районної ради (позивні «Короп FM»), смт Короп Чернігівської обл. Відповідні рішення регулятор ухвалив на засіданні 11 квітня через недотримання програмної концепції і невчасне подання інформації про зміни керівного складу.

Планові виїзні перевірки телеканалу «ритм» і радіостанції «Короп FM» виявили порушення частини восьмої статті 28 і частини четвертої статті 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Зокрема, у програмній концепції «ТРК «Ритм» зменшено обсяг дитячих передач (за ліцензією – 3 год./добу, фактично – 2 год. 52 хв./добу) та не транслювалися передачі іншого тематичного спрямування (за ліцензією – 1 год./добу).

Також ліцензіат протягом 30 робочих днів не повідомив Національну раду про зміну директора (за ліцензією – Хома Л.Р., фактично – Хитров О.В.) і не подав відповідної заяви на переоформлення ліцензії.

Перевірка «Короп FM» засвідчила, що фактичні показники розподілу програмної концепції мовлення не відповідають ліцензійним. Так, зменшено обсяги інформаційно-аналітичних та публіцистичних передач: за ліцензією – 1 год. 45 хв./тиждень, фактично – 59 хв./тиждень, а також немає дитячих передач (за ліцензією – 10 хв.).

Крім того, у грудні 2018 року у компанії змінився технічний директор (за ліцензією – Лебідь О.В., фактично – Горбач О.П.), про що не було повідомлено Національну раду протягом 30 робочих днів і не було подано заяви на переоформлення.

Національна рада визнала зазначені порушення, оголосила ліцензіатам попередження і зобов’язала протягом місяця увідповіднити свою діяльність вимогам чинного законодавства і ліцензійним умовам.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше